Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

آموزش،شبکه،مایکروسافت،سیسکو،امنیت،شرکت آراد،آموزشگاه آراد،آموزشگاه عصرآراد،آموزشگاه شبکه،آموزشگاه مجازی سازی،دوره های آموزشی شبکه،سرور،آموزش سیسکو،آموزش مایکروسافت،مجازی سازی،دوره سیسکو

 

با توجه به بررسی حملات اخیر اینترنتی ( فضای سایبری ) در ایران و مشکلات به وجود آمده برای ارگانهای بزرگ و پر اهمیت دولتی، شرکت عصرآراد در راستای رشد و انبساط فرهنگ امنیت در شبکه های کامپیوتری اقدام به برگزاری سمینارهای متعددی مانند امنیت فضای سایبری، آشنایی با سیستم مدیریت امنیت اطلاعات، آشنایی با مدارک بین المللی در حوزه IT و همچنین موضوعات مختلف دیگر که برحسب نیاز سازمانها برگزار می گردد.

 

دنیای سایبری امروز که خود را به ابزاری قدرتمند برای تبادل اطلاعات بدل کرده، ابزاری است که بلاشک استفاده از آن برای تمامی افراد الزامی است.

 

تبادل داده های کامپیوتری و همچنین ایجاد بستری ایمن در دل فضای سایبری به امری مهم و حیاتی تبدیل شده ،و از همین رو می بایست توجهی ویژه با اموری از قبیل : دسترسی ایمن به فضای سایبری ، جابه جایی اطلاعات به صورت ایمن از فضای سایبری به فضای داخلی شبکه و اجرای آن بر روی ساختار شبکه ای موجود داشت.

 

سمینار های آشنایی با امنیت سایبری و از این قبیل از دیدگاه مدیریتی به منظور تحقق آشنایی مدیران، کارشناسان و تمامی کسانی که موضوع امنیت فضای سایبری علاقه مند هستند تدوین و طراحی گردیده. که کاملا بر پایه ساختار های بومی سازمانی و دولتی در ایران طراحی شده است قصد ارائه الگوی رفتاری را برای مدیران ارشد سازمان ها و ارگان های دولتی در برقراری و حفظ امنیت سازمانی در فضای سایبری را دارد.

 
عناوین برخی از سمینارها به شرح ذیل می باشد :
 

1-      آشنایی با سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS)

2-      امنیت چیست و چگونه به وجود می آید

1-      امنیت در محیط اینترنت و جلوگیری ازهک و ایمیل

3-      آشنایی با پروتکل امنیتی 802.1x

4-      آشنایی با مدارک بین المللی IT

5-      آشنایی با مفاهیم مجازی سازی و کاربرد آن

6-      بررسی استفاده بهینه از فن آوری های مرتبط با IT در سازمان

 

نحوه درخواست سمینار و دوره های آموزشی