Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

خرید کرو توسط پی پال در راستای گسترش اکوسیستم رمزارزهای خود

 
    

پی پال به دنبال توسعه اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال خود است

پس از اعلام ورود پی پال به عرصه خدمات خرید، فروش و نگهداری رمزارزهای بیت کوین (بیت کوین)، اتریوم (Ethereum) و لایت کوین (Litecoin) در یک کنفرانس خبری آنلاین، این غول خدمات پرداخت رقابت خود با غول‌های بزرگ سرمایه گذاری که به طور پیوسته در بازار رمزارزها فعالیت می‌کنند را آغاز کرد. این تصمیم پی پال یک نقطه عطف مهم برای این شرکت به حساب می‌آید. زیرا تقریبا ۶۳ میلیون مشتری در این سیستم عامل امکان خرید و فروش بیت کوین و سایر رمزارزها را خواهند داشت.

پی پال از آن زمان تاکنون در تلاش است تا دامنه فعالیت‌های خود در حوزه رمزارزها را گسترش دهد. بسیاری معتقدند که خرید کرو به این شرکت اجازه خواهد داد تا در بالاترین سطوح حوزه خدمات امنیتی فعالیت کند.

ایتای مالینجر (Itay Malinger)، مدیر عامل شرکت کرو، اعتقاد دارد که ارتباط آنها با پی پال به کرو کمک خواهد کرد تا نوآوری‌های خود را در فضای غیرمتمرکز را افزایش دهد. وی خاطر نشان کرد که:

“کرو به عنوان یک پیشگام در تأمین زیرساخت‌های امنیتی دارایی‌های دیجیتال، افتخار دارد که به عنوان یک مبتکر و شریک قابل اعتماد در یکی از موسسات مالی پیشرو و شناخته شده در سراسر جهان، فعالیت کند. اکنون، با تسریع در تصویب قوانین مرتبط با دارایی‌های دیجیتال، احساس می‌کنیم خانه‌ای بهتر از پی پال برای ادامه سفر خلاقانه خود پیدا نخواهیم کرد. ما از پیوستن به پی پال، در دورانی که دارایی‌های دیجیتال نقش پررنگ‌تری را در اقتصاد جهانی ایفا خواهند کرد، هیجان زده هستیم.”

منبع خبر :
تعداد بازدید : 157