Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

همکاری چندین ساله رپیل و مانی گرام خاتمه یافت!

 
    

 

قطع همکاری ریپل و مانی گرام به طور رسمی

مانی گرام در ژوئن ۲۰۱۹ وارد مشارکت چند ساله با شرکت بلاکچینی ریپل شد و برای توسعه کسب و کار خود یک پاداش مالی از شرکت ریپل دریافت کردند. اگرچه مانی گرام سال گذشته اظهار داشت که برای انتقال وجوه مصرف کنندگان به طور مستقیم از پلتفرم ODL یا ریپل نت (RippleNet) استفاده نکرده است. با این حال به نظر می‌رسد که به دنبال اخبار منتشر شده در روز دوشنبه، همکاری دو شرکت به پایان رسیده است.

با این حال و براساس اخبار منتشر شده، هر دو شرکت طی دوره همکاری توانسته‌اند به موفقیت‌های زیادی دست یابند:

“ما بخاطر اقداماتی که توانستیم در مدت زمانی کوتاه به انجام برسانیم و همچنین تأثیراتی که توانستیم با عرضه این محصول در بازار ایجاد کنیم خرسند هستیم. ما با کمک هم توانستیم، میلیاردها دلار را از طریق ریپل نت (RippleNet) و نقدینگی ODL پردازش کنیم.”

 

در پشت پرده فسخ قرارداد ریپل چه می‌گذرد؟

دلیل اصلی تصمیم امروز دو شرکت مشخص نیست. با این حال، لازم به ذکر است که مانی گرام طی ماه گذشته و به دنبال اتهامات مطرح شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) علیه ریپل، معاملات خود را در پلتفرم ریپل متوقف کرده بود.

اوایل ماه جاری یک شکایت جمعی علیه مانی گرام در دادگاه مطرح شده بود. در این شکایت ادعا شده که مانی گرام در خصوص نحوه همکاری خود با ریپل به درستی شفاف سازی نکرده است.

منبع خبر :
تعداد بازدید : 165