Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

عبور بیت کوین از تراز ۵۴۰۰۰ دلار ، آغاز رالی قیمت اتریوم و دیگر آلتکوین ها

 
    

قیمت بیت کوین

پس از بسته شدن کندل بیت کوین بالاتر از تراز ۵۰۰۰۰ دلار، قیمت این رمزارز روندی صعودی در پیش گرفت و حتی ناحیه مقاومتی ۵۲۰۰۰ دلار را نیز در هم شکست. این روند راه را برای یک صعود هموار آغاز کرد و قیمت حتی توانست از ترازهای ۵۳۵۰۰ و ۵۴۰۰۰ دلار نیز عبور کند. حرکت قیمت کنونی پیشنهاد دهنده ادامه روند صعودی به بالای ترازهای ۵۴۲۰۰ و ۵۴۵۰۰ دلار است.

اگر که قرار باشد بیت کوین با یک اصلاح قیمت نزولی مواجه شود، در تراز ۵۳۰۰۰ دلار یک حمایت مناسب از آن به عمل خواهد آمد. اما حمایت اصلی در نزدیکی تراز ۵۲۰۰۰ دلار در حال شکل گرفتن است، ترازی که پیش از این به عنوان یک مقاومت عمل می‌کرد.

 

قیمت اتریوم

اتریوم عملکردی بهتر از بیت کوین را از خود به نمایش گذاشته است و توانست به بالاتر از تراز مقاومتی ۱۷۵۰ دلار حرکت کند. اتریوم حتی به بالاتر از تراز ۱۸۰۰ دلار حرکت کرد و تا نزدیکی سطح ۱۸۶۰ دلار هم پیش رفت. هم اکنون این آلتکوین شاخص در حال تثبیت قیمت در ترازهای بالاتر است و در صورت مواجهه با یک روند نزولی، بلافاصله در تراز ۱۸۲۰ دلار از آن حمایت به عمل خواهد آمد. اما حمایت اصلی در نزدیکی تراز ۱۷۸۰ دلار تشکیل شده است.

اما در صورت ادامه روند صعودی، یک شکست واضح به بالاتر از اوج قیمت کنونی در تراز ۱۸۷۵ دلار احتمالاً راه را برای رسیدن قیمت اتریوم به ترازهای ۱۹۵۰ و ۱۹۸۰ دلار هموار خواهد ساخت.

 

قیمت بایننس کوین ، کاردانو ، لایت کوین و ریپل

قیمت بایننس کوین (BNB) به بالاتر از ناحیه ۲۳۵ دلار بازگشته است. بایننس کوین نشانه‌های مثبتی را از خود به نمایش گذاشته است، اما باید بتواند تراز ۲۵۰ دلار را برای ادامه روند کنونی از پیش رو بردارد. در صورتی که BNB در این راه ناتوان ظاهر شود، با حمایت ترازهای ۲۳۲ و ۲۲۵ دلار همراه خواهد شد.

کاردانو (ADA) در حال تثبیت قیمت بالاتر از ترازهای ۱.۱ و ۱.۲ دلار است. اگر آدا بتواند خود را بالاتر از تراز ۱.۱۵۵ تثبیت کند، این احتمال وجود خواهد داشت که بتواند به بالاتر از تراز ۱.۲ دلار راه یابد. مقاومت اصلی بعدی بالاتر از تراز ۱.۲۵ دلار واقع شده است. اما اگر کاردانو روندی نزولی را در پیش گیرد، با حمایت قدرتمندی در تراز ۱.۰۵ دلار روبرو خواهد شد.

لایت کوین (LTC) در حال آزمایش ناحیه مقاومتی ۲۰۰ دلاری است. اگر لایت کوین بتواند به بالاتر از تراز ۲۰۰ دلار راه یابد، خواهد توانست تا مقاومت بعدی در تراز ۲۲۰ دلار پیش رود. هر گونه حرکت صعودی دیگر می‌تواند تا رسیدن به تراز ۲۳۵ دلار ادامه یابد. از طرف دیگر افت قیمت تا تراز ۱۸۵ دلار می‌تواند علاقه خریداران و ورود حجم جدیدی از سرمایه به بازار را به دنبال داشته باشد.

قیمت ریپل (XRP) در حدود ۳ درصد افزایش یافته و هم اکنون بالاتر از تراز مقاومتی ۰.۴۸۲ دلار در حال معامله شدن است. به نظر می‌رسد که خریداران در حال آماده شدن برای یک شکست مقاومتی بزرگ به بالاتر از تراز ۰.۵ دلار در آینده نزدیک هستند.

منبع خبر :
تعداد بازدید : 161