Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

۲ رمزارز پولکادات و کاردانو در آستانه رشد ۲۰ برابری قرار دارند

 
    

آیا کاردانو و پولکادات خود را برای رالی بزرگ آماده می‌کنند؟

چاند کاملاً معتقد است که این دو آلتکوین نیز همچون اتریوم، قدرت تغییر در نحوه انجام امور مالی و معاملاتی در سراسر جهان را دارند. او به پایان رفتارهای سنتی معاملاتی اشاره کرده و معتقد است که این آلتکوین‌ها پتانسیل تغییر جهان را دارند. در بیانیه وی آمده است که شرکت‌هایی مانند تسلا نیز که ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارند، ممکن است بخشی از صندوق خود را به DOT ،ETH و ADA تبدیل کنند. اظهارات چاند در خصوص برترین رمزارز و بیان اینکه “بیت کوین بی‌فایده است” یک فضای آشفته را ایجاد کرده و وی فکر می‌کند که صحبت‌های او درست مطرح نشده است.

وی خاطر نشان کرده که نباید از کلمه بی‌فایده استفاده می‌کرده است. اما به عنوان یک شخص حامی تکنولوژی احساس می‌کند DOT ،ETH و ADA پتانسیل زیادی برای تغییر جهان با پروژه‌های معنا‌دار خود خواهند داشت.

او تحت تأثیر چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان گذار کاردانو، و مشارکت وی با جامعه توسعه دهنده قرار گرفته است. کاردانو با استفاده از قراردادهای هوشمند توانایی رسیدگی به مشکلات مالی در دنیای واقعی و ایجاد دسترسی بدون واسطه برای میلیون‌ها نفر از ساکنین کشورهای آفریقایی را دارد.

به گفته چاند، از طرف دیگر، پروتکل پولکادات یک اکوسیستم قوی برای توسعه پلتفرم‌های غیرمتمرکز مناسب برای وب ۳ (Web3) فراهم خواهد کرد.

منبع خبر :
تعداد بازدید : 143