Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

PES 2018 رسما معرفی شد

 
    

کمپانی ژاپنی کونامی با انتشار اولین تیزر بازی Pro Evolution Soccer 2018، این عنوان ویدیویی محبوب را رسما معرفی کرد. در کنار آن، کونامی به تمامی بازیکنان پلتفرم پی سی این قول را داد که نسخه جدید بازی PES همانند نسخه های پیشین نخواهد بود و سازندگان به شدت بر روی بهبود گیم پلی و گرافیک بازی کار کردند به طوری که عملکرد نسخه پی سی دقیقا مشابه عملکرد عناوین ویدیویی نسل هشتم خواهد بود و در خصوص گرافیک و کیفیت بازی، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. در ضمن، ویژگی ها و قابلیت های جدیدی به بازی اضافه شده که جذابیت آن را دو چندان خواهد کرد.

یکی از مهم ترین ویژگی جدید این بازی ورزشی پرطرفدار، Real Touch+ نام دارد. این قابلیت جدید به بازیکنان این اجازه را می دهد که با نقاط مختلف بدن خود، توپ ارسالی را دریافت و کنترل کنند. البته باید توجه کرد که این نقاط، شامل تمامی اعضای بدن بازیکنان نمی شود بلکه فقط نقاطی را در برمی گیرد که از لحاظ قانون فوتبال خطا محسوب نمی شود. به عنوان مثال، توپ ارسالی با توجه به میزان شدت و ارتفاع آن، توسط سینه، سر و زانو دریافت و کنترل خواهد شد. این ویژگی جدید موجب افزایش کنترل بازیکنان بر توپ می شود و فاصله میان دنیای واقعی و دنیای گیم را کمتر می کند.

کمپانی کونامی به لطف استفاده از سیستم جدید Real Capture system، گرافیک و کیفیت بصری بازی Pro Evolution Soccer 2018 را به طور چشم گیری افزایش خواهد داد. سازندگان بیشتر از همیشه بر روی نورپردازی روز و شب بازی تلاش کردند تا کیفیت نورپردازی دقیقا مشابه دنیای واقعی به نظر برسد. همچنین بیش از ۲۰ هزار اجزا اعم از چمن ها و مناطق اطراف ورزشگاه ها مجددا از نو طراحی شده اند و انیمیشن ها و محتویات بازی نسبت به نسخه پیشین گسترش یافته است. به عبارت دیگر، شاهد طراحی تونل های ورودی بازیکنان تیم ها به زمین مسابقه در دو ورزشگاه Camp Nou و Signal Iduna Park هستیم که لحظه پیش از ورود بازیکنان به زمین فوتبال را نشان می دهد.

همان طور که در بالا اشاره کردیم، بنا به گفته کمپانی کونامی بازی Pro Evolution Soccer 2018 به صورت رسمی در تاریخ ۱۴ سپتامبر سال میلادی جاری مصادف با ۲۳ شهریور ماه سال ۹۶ بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم یعنی ایکس باکس ۳۶۰، ایکس باکس وان، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه شخصی منتشر خواهد شد. کونامی در نسخه سال ۲۰۱۸ بازی پی اس، بیشتر تمرکز خود را بر روی پلتفرم پی سی گذاشته تا کیفیت و گرافیک بازی همانند سایر بازی های نسل هشتم و هیجان آن بیشتر از پیش باشد.

 

منبع خبر :
تعداد بازدید : 454