Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

آموزش Network+

 
    

آموزش Network+ (آموزش نتورک پلاس)

 

 

پيشرفت روزافزون شبکه هاي کامپيوتری و استفاده از آن در ادارات و مؤسسات و حتي ورود آنها به منازل، آشنايي افراد مختلف به ويژه علاقمندان به کامپيوتر را با مفاهيم شبکه هاي کامپيوتری و اصول اوليه مرتبط با اين موضوع را يك ضرورت ساخته است.

 

در اين راستا آموزش Network+ بعنوان يکي از بهترين مدارک علمی شبکه ميتواند اصول علمی و عملی منطبق با نيازهاي روز را در اختيار دانش‫پژوهان قرار دهد. به دانش پژوهان توصیه می گردد اگر به مباحث شبکه علاقه مند هستند و اطلاعاتی در مورد آن ندارند یا اطلاعات محدودی دارند، دوره آموزش نتورک پلاس را سپری کنند تا با توجه به علاقه و استعداد خود، گرایش تحصیلی مورد نظر را انتخاب نمایند. این دوره پیش نیاز دوره های Microsoft و Cisco نیز بوده و دورنمایی کلی از این دوره ها ارائه می نماید.

پیشنیاز تمام دوره های آموزشی شبکه (مایکروسافت و سیسکو) دوره نتورک پلاس است و علاقه مندان به دوره های سیسکوو مایکروسافت حتما باید این بگذرانند.

 

معرفی دوره نتورک پلاس

 

دوره آموزش network+ ، یک کلاس کوتاه مدت یک یا دو ماهه است که مبانی شبکه را به شما آموزش می دهد . این دوره آموزشی شما را در درک مباحث MCSE و Cisco کمک میکند . این دوره پیشنیاز MCSE و CCNA است. در این دوره آموزشی ، با مفاهیم اولیه شبکه آشنا شده و با توجه به قرار گرفتن در جو کلاس و رد و بدل شدن اطلاعات بین اساتید و دانشجویان ، شما برای انتخاب راه خود دید بازتری خواهید داشت. پس از گذراندن نتورک پلاس، علاقه مندان می توانند بین آموزشهای مایکروسافت و

سیسکو یکی را انتخاب نمایند.

 

دوره های آموزشی شرکت مایکروسافت ، دوره

MCSE به آموزش شبکه در بستر نرم افزاری و راه اندازی شبکه های کامپیوتری با استفاده از سیستم عامل های مایکروسافت ( win Server 2012 ) و راه اندازی سرویس های مختلف در این سیستم عامل ها و مدیریت کاربران در سطوح دسترسی مختلف ، می پردازد.

 

دوره های آموزشی شرکت سیسکو، به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازند ، طراحی شماتیک و ساختاربندی فیزیکی شبکه و تنظیم و راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های سیسکو از مباحث مهم این دوره های آموزشی هستند. اولین کورس دوره های سیسکو و در حقیقت دروازه ورودی آن ، CCNA نام دارد ، پس از گذراندن این دوره می توانید دوره های حرفه ای تر سیسکو به نام CCNP را بگذرانید ، حرفه ای ترین و بالاترین سطح مدارک سیسکو نیز CCIE نام دارد که در ایران فقط یک نفر به این مدرک دست یافته است و دیگر اساتیدی که مدعی این مدرک هستند دارای مدارک ساختگی می باشند و شما برای کسب اطلاع از این که کدام مدرک معتبر هست می توانید به سایت های صادر کننده ان کمپانی مراجعه کنید . عصرآراد با غرور اعلام می کند که دارای مجوز پارتنر آموزشی مایکروسافت در ایران می باشد . این دو گرایش (مایکروسافت و سیسکو) هیچ اولویتی نسبت به هم ندارند و توصیه کارشناسان عصرآراد این است که فراگیران عزیز تلاش کنند این دو دوره را به صورت همزمان بیاموزند.

 

دانلود کتاب نتورک پلاس pdf

 

 

سرفصل دوره آموزش network +

 مدل OSI

 ارتباطات کابلی شبکه

 توپولوژی

 سخت افزار شبکه (Switch & Router)

 اتصال از راه دور

 عیب یابی شبکه

 پروتکل های TCP / IP

 فایروال ها و پروکسی

 ابزارهای TCP / IP

 نرم افزار های دسترسی از راه دور

 سیستم عامل های شبکه

 دسترسی به منابع از طریق شبکه

 بهینه سازی شبکه

 

 

 

 

 

 

شرکت ارائه دهنده : COMPTIA

 

در صورتی که مصمم به ثبت نام در این دوره ها هستید می توانید در صفحه برنامه زمانبندی دوره های network + کلاس مورد نظر خود را انتخاب نموده و ثبت نام نموده و هزینه دوره آموزشی موردنظر را با کارتهای بانکی عضو شتاب پرداخت نمایید.

 

 

  تگها : آموزش شبکه , نتورک پلاس, دوره آموزشی +Network , دانلود کتاب +Network

 

منبع خبر :
تعداد بازدید : 3567