Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

امنیت شبکه

 
    

امنیت شبکه های کامپیوتری

 

 

ارتقاي سطح امنیت شبکه های کامپیوتری از نیازهای اصلی گروه فناوری اطلاعات هر سازمانی می باشد. اصول اولیه پیاده سازی لحاظ کردن امنیت داخل شبکه از طریق تست دوره ای شبکه است. یکی از مواردی که در تست دوره ای شبکه انجام می گیرد حملاتی هستند که در شبکه انجام می دهیم تا نقاط ضعف را بشناسیم و نسبت به این نقاط ضعف امنیت شبکه را بهبود بخشیم. این کار برای کسانی که در دوره های مختلف امنیت کار می کنند یک ضرورت است تا ضعفهای های شبکه را شناخته و آنها را برطرف نمایند. جدا از هک و مسائل خرابکارانه، برای هر کارشناس الزامیست تا بداند چگونه به شبکه حمله می شود تا بتواند امنیت آن را تامین نماید. اینکار یک ضرورت است .

دانلود جزوه فارسی Network+

 

 

 

دوره های آموزشی امنیت شبکه

 

عصرآراد افتخار دارد به عنوان برنده عنوان برترین آموزشگاه شبکه و امنیت شبکهکشور توانسته تابحال متخصصان امنیت شبکه بسیاری را پرورش داده و به بازار کار آی تی و سازمانها و ارگانهای مختلف معرفی نماید.

در عصرآراد تمامیدوره های تخصصی امنیت شبکه توسط اساتید بسیار مجربی که تجربه و سابقه انجام پروژه های مختلف امنیت شبکه را به عهده داشته اند برگزار می گردد که برخی از این دوره ها به صورت متناوب ، دوره ای و به صورت دوره های کارگاهی یا سمینارهای آموزشی ارائه می گردد اما دوره های تخصصی خاصی در آموزشگاه عصرآراد  تدوین و بر اساس استانداردهای آموزشی بین المللی و سرفصل های تخصصی برنامه ریزی شده است که ممکن است فقط مورد نیاز شرکتها و سازمانهای خاصی مثل داده ورزی ها ، دیتاسنترها یا بانکها باشد.

خوشبختانه دوره های برگزار شده ای که در رزومه آموزشگاه عصرآراد موجود است همواره مورد رضایت و استقبال مشتریان عصرآراد واقع شده است. 

 

 

برخی از دوره های امنیت شبکه درعصرآراد :

 

  •  Security+
  • ISA
  • TMG
  • CEH
  • CHFI
  • 801.1x
  • CISSP
  • سمینار آموزشی امنیت ، حملات و راه های نفوذ
  • و ...

جهت ثبت نام در دوره های فوق می توانید روی لینک برنامه آموزشی کلیک نموده و یا جهت دریافت مشاوره یا پیش فاکتور و یا سفارش برگزاری دوره اختصاصی در محل آموزشگاه عصرآراد یا محل مشتری با شماره88208584 - 88208485 دپارتمان مشتریان سازمانی تماس حاصل فرمایید.

جهت دانلود منابع ، کتابهای آموزشی و فیلم های رایگان به صفحه آموزش شبکه و کتابخانه مراجعه نموده و جهت دریافت پاسخ سوالات خود به صفحه سوالات متداول مراجعه نموده و یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دوره های آموزش شبکه

  تگها : آموزش شبکه

 

منبع خبر :
تعداد بازدید : 2806