Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

آموزش سیسکو

 
    

دوره های آموزش سیسکوCCNA , CCNP , CCIE

 آموزش سیسکو :در این مقاله سعی می شود تمام دوره ها و مدارک سیسکو معرفی شده و آموزشها ، کتابها و فیلم های رایگانی جهت دانلود شما عزیزان ارائه گردد.

 

آموزش سیسکو و کلا دوره های آموزشی شرکت سیسکو، معمولا به راه اندازی شبکه های کامپیوتری در بستر سخت افزاری می پردازند. طراحی شماتیک و ساختاربندی فیزیکی شبکه و تنظیم و راه اندازی و نگهداری روترها و سوئیچ های سیسکو از مباحث مهم این دوره های آموزشی هستند.

 

در حال حاضر بازار کار بسیار خوبی برای متخصصینی که به مباحث سیسکو آشنایی یا تسلط دارند در ایران و کل دنیا وجود دارد. بر طبق آمارهای جهانی در سالهای اخیر رشته های سیسکو و مایکروسافت و کلا شبکه رتبه نخست را در مشاغل پر درآمد داشته اند. در ایران نیز به دلیل محدود بودن متخصصین سیسکو ، این رشته و مهارت ، مورد علاقه اکثر دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند یا در شرف فارغ التحصیلی هستند و دغدغه پیدا کردن شغل مناسب دارند قرار گرفته است. تقریبا اکثر کسانی که این دوره ها را حداقل تا پایان دوره CCNP گذرانده اند جذب مشاغل و شرکتهای بزرگ و رو به رشد می شوند.

 

عصرآراد عنوان یکی از معتبرترین مرکز آموزش دوره های شبکه در ایران ، ضمن ارایه کامل دوره های Cisco با سرفصلهای به روز به صورت کاملا عملی ، به دلیل استقبال و همچنین برخورداری از رابطه و سابقه خوبی که نزد شرکتهای ایرانی که به نوعی نیازمند استخدام فراگیران این رشته هستند ، در حال ارایه راهکاری است که تمامی فراگیران بعد از گذراندن این دوره ها با کمک عصرآراد  جذب مشاغل مورد علاقه خود شوند.

 

اولین کورس دوره های آموزش سیسکو و در حقیقت دروازه ورودی آن دوره CCNA نام دارد ، پس از گذراندن این دوره می توانید دوره های حرفه ای تر سیسکو به نام CCNP را بگذرانید که شامل سه کورس به نام های Route ، Switch ، Tshoot و است. حرفه ای ترین و بالاترین سطح مدارک سیسکو ، CCIE نام دارد که در ایران کمتر از ۱۰۰ نفر به این مدرک دست یافته اند .

 

 

 

معرفی دوره های شبکه | سیسکو ایران

آموزش Network+ | دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری

 

 

 

 

دوره های آموزش سیسکو دارای پنج سطح و 8 گرایش هستند.

 

 

سطوح:

 

Entry

 

Associate

 

Professional

 

Expert

 

Architect

 

 

گرایشها:

 

Routing & Switching

 

Design

 

Network Security

 

Service Provider

 

Service Provider Operations

 

Storage Networking

 

Voice

 

Wireless

 

 

سطوح حرفه ای مدارک سیسکو: در این قسمت سطوح و مراحل حرفه ای دوره های آموزش سیسکو را به صورت مشروح خدمت شما توضیح داده می شود.

 

هر سطح شامل دوره ها یا گواهینامه های مختص خود است و علاقه مندان به این مدارک با گذراندن هر سطح یک مرحله در این مدارک و اعتبارهای حرفه ای ارتقا می یابد ، مثل دیپلم ، لیسانس یا کارشناسی ، فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد ، دکترا و ...

 

 

آموزش دوره های سیسکو سطح Entry

 

    سطح Entry که اولین سطح مدارک سیسکو است با مدرک CCENT شروع می شود که معمولا نیازی به گذراندن آن وجود ندارد و در ایران دوره ای با این عنوان برگزار نمی شود و به جای آن +Network به عنوان پیش نیاز مهندسی شبکه سیسکو و مایکروسافت مطالب جامع تر و کامل تری ارائه میدهد.

 

    

 

دوره cisco سطح Associate

 

    این سطح با CCNA برای installation و operations و troubleshooting و همچنین CCDA برای design شروع می شود.

 

    دانلود کتاب CCNA

 

    

 

    دوره ها و گواهینامه های این سطح:

 

        CCNA Routing and Switching

        CCDA

        CCNA Data Center

        CCNA Security

        CCNA Service Provider

        CCNA Service Provider Operations

        CCNA Video

        CCNA Voice

        CCNA Wireless

 

 

دوره سیسکو سطح Professional :

 

    سطح حرفه ای سطح پیشرفته گواهینامه که تخصص بیشتر با مهارت های شبکه را نشان می دهد می باشد.

 

    هر گواهینامه فن آوری های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای مختلف نقش های شغلی را پوشش می دهد.

 

    

 

    مدارک و دوره ها:

 

        CCDP

        CCNP

        CCNP Data Center

        CCNP Security

        CCNP Service Provider

        CCNP Service Provider Operations

        CCNP Voice

        CCNP Wireless

 

 

آموزش سیسکو سطح Expert :

 

    Cisco Certified Inter network Expert (CCIE) در جهان به عنوان معتبرترین گواهینامه شبکه در صنعت شناخته شده است.

 

    

 

    مدارک و دوره ها:

 

        CCDE

        CCIE Data Center

        CCIE Routing & Switching

        CCIE Security

        CCIE Service Provider

        CCIE Service Provider Operations

        CCIE Storage Networking

        CCIE Voice

        CCIE Wireless

 

 

آموزش cisco سطح Architect

 

    سطح Architect که اخیرا ارائه شده بالاترین سطح مدرک شبکه است،

 

    تنها دوره و مدرکی که در این سطح قرار دارد مدرک CCAr می باشد.

 

 

 

 

مسیر متداول و کاربردی برای علاقه مندان:

 

پرطرفدارترین گرایش ها در بین ۸ گرایش آموزش سیسکو ، Routing & Switching مانند پایه ای برای سایر گرایش ها محسوب شده و در کشورهای مختلف دنیا همچون ایران پرطرفدارترین گرایش محسوب می شود! در حال حاضر در عصرآراد  گرایش ها و دوره هایی چون Voice، Security و Wireless نیز ارایه داده می شود.

 

با توجه به اینکه شرکت سیسکو در زمینه فروش روتر و سوییچ درصد زیادی از سهم بازار را به خود اختصاص داده است گرایش به استفاده از این محصولات در شرکت ها و سازمانها روز به روز در حال افزایش است. همچنین با توجه به فراگیر شدن آموزش های این دوره ها که با توجه به سرفصل ها و کتاب های ارائه شده از طرف سیسکو، اهمیت فراگیری آن بر کسی پوشیده نیست.

 

عصرآراد  با توجه به سابقه طولانی در زمینه آموزش این دوره ها و همچنین با داشتن اساتیدی مجرب و نخبه در زمینه آموزش سیسکو، برگزار کننده 10 مدرک از سری مدارک شرکت سیسکو می باشد که در این زمنیه در بین آموزشگاههای دیگر پیشرو و بی رقیب است.

 

آموزش سیسکو باتوجه به ماهیتشان نیازمند استفاده از تجهیزات خاصی است که در محیط آموزشگاه فراهم گردیده و دانشجویان می توانند به صورت کاملا رایگان از این امکانات استفاده نمایند.

 

روال استاندارد اخذ مدارک سیسکو به این ترتیب است که: ابتدا با داشتن دانشی در حد  Network+ می توان در دوره CCNA Routing & Switching شرکت نموده و برای اخذ مدرک بین المللی آن در تست سنتر های شرکت VUE که در سراسر دنیا نمایندگی دارد این آزمون را شرکت نموده و در صورت قبولی مدرک آن به نام شما صادر خواهد شد. بعد از این مرحله متقاضی می تواند در همان رشته Routing & Switching ادامه دهد یا در رشته های دیگر شرکت نماید.

 

معمولا علاقه مندان پس از گذراندن دوره CCNA دوره های آموزشی CCNP را انتخاب نموده و می گذرانند و در انتها به مطالعه دوره CCIE می پردازند.

 

 

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 84 85 8820 85 84 8820 با مشاوران آموزشی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

 

آموزش دوره های سیسکو

 

 

 

 

  تگها : آموزش شبکه , CCNA , دوره CCNA , آموزش CCNA , سیسکو , آموزش سیسکو , دوره های سیسکو , CCIE , CCNP , تقویم آموزشی , مدارک سیسکو , آموزش Cisco , سیسکو چیست ؟ , شبکه سیسکو , دوره سیسکو , جزو شبکه های کامپیوتری , آموزش +Network

 

منبع خبر :
تعداد بازدید : 3051