Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

microsoft

VMware

elearning

cisco

CompTIA

مایکروسافت

سیسکو

عصر آراد > جزییات

پیش نمایش جدید SQL Server 2016

 
    

SQL Server 2016 قابلیت های بسیار مهم و قابل اهمیت در پروژه را با استفاده از عملکرد درون حافظه ای (in-memory performance) و تجزیه و تحلیل های عملیاتی موجود در آن ارائه می دهد. ویژگی های جامع امنیتی همانند فناوری جدید always Encrypted  به شما کمک می کند تا از هر دو نوع داده های ثابت و بدون حرکت یا در حال حرکت خود ، و پایداری و قابلیت دسترسی بالا در سطح جهانی محافظت کنید، و از طرفی هم ، راه حل بازیابی فاجعه (disaster recovery)  نیز پیشرفت های جدیدی را به تکنولوژی AlwaysOn می افزاید.

 

سازمان ها بینش عمیق تری را در سراسر داده های خود به دست خواهند آورد و علاوه بر آن، از قابلیت های جدیدی که فراتر از business intelligence  میباشند، به منظور انجام تجزیه و تحلیل های پیشرفته به طور مستقیم در داخل پایگاه داده خود و نیز ارائه مجازی سازی هایی غنی برای بینش های کسب و کار بر روی تمامی دستگاه ها ، بهره مند می گردند.

 

شما همچنین می توانید از مزایای cloud در مقیاس بالاتر به همراه سناریوهای جدید هیبریدی که از طریق فناوری جدید Stretch Database  که این امکان را به شما می دهد تا به صورت پویا تراکنش داده های گرم و سرد خود را به روشی امن به  Microsoft Azure  بسط دهید و از این رو داده های شما برای query همیشه در دسترس میباشند، بدون آن که اندازه آن مهم باشد. از طرفی نیز ،SQL Server 2016  یک پلتفرم پایگاه داده کاملی را برای ابر هیبریدی (hybrid cloud) که شما را جهت ساخت، پیاده سازی و مدیریت راه حل هایی که بر  cloud نظارت دارند، ارائه می دهد.

 

مزیت ها:

1.        عملکرد پیشرفته درون حافظه ای، تراکنش های تا 30 برابر سریعتر، queries  بیش از 100 برابر سریعتر از دیسک مبتنی بر پایگاه داده های رابطه ای و تجزیه تحلیل های عملیاتی real-time را ارائه می دهد

 

2.       فناوری جدید Always Encrypted شما را در محافظت از داده های ثابت و قابل انتقال یا در حرکت ، در محل (on-premises) یا در cloud ، با استفاده از قائده کلی برنامه ها، بدون تغییرات نرم افزاری، کمک می نماید.

 

3.     تجزیه و تحلیل های پیشرفته موجود در این فناوری، مقیاس پذیری و مزایای عملکرد ساخت و اجرای الگوریتم های تجزیه و تحلیلی پیشرفته تان را به طور مستقیم در هسته پایگاه داده تراکنشی SQL Server ارائه می دهد.

 

4.     بینش های کسب وکار از طریق مجازی سازی های غنی بر روی دستگاه های موبایل همراه با برنامه های بومی (native apps) برای  Windows، iOS و Android

 

5.     ساده سازی و تسهیل مدیریت داده ای رابطه ای و غیر رابطه ای به همراه توانایی جهت query هر دو از طریق T-SQL استاندارد با استفاده از فناوری PolyBase

 

6.      فناوری Stretch Database ، بیشتر داده های مهم مشتریان شما را با بسط و گسترش دادن داده هایOLTP   سرد و گرم به Microsoft Azure به شیوه ای امن و بدون تغییرات برنامه ، در دسترس نگاه می دارد.

 

7.     پشتیبان گیری های هیبریدی سریعتر،پایداری و قابلیت بالای دسترسی جهت پشتیبان گیری و بازگرداندن پایگاه داده های در محل (on-premise) به Microsoft Azure و قراردادن سناریوهای SQL Server AlwaysOn در Azure

 

زبان ها:

Chinese ساده شده, Chinese سنتی English, French, German, Italian, Japanese, Korean Portuguese (Brazil) ، Russian وSpanish

 

فرمت های فایل :

SQL Server 2016 Community Technology Preview 2.2 | 32-bit ISO

SQL Server 2016 Community Technology Preview 2.2 | 64-bit ISO

SQL Server 2016 Community Technology Preview 2.2 | 32-bit CAB

SQL Server 2016 Community Technology Preview 2.2 | 64-bit CAB

 

اطلاعات لازم پیش از نصب :

 

برخی از نکات قابل توجه برای هردو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی  SQL Server 2016 :

 

1.        ما پیشنهاد می کنیم که SQL Server 2016 را برروی کامپیوترهای  با فرمت فایل NTFS اجرا کنید.نصب SQL Server 2016 بر روی کامپیوتری با سیستم فایل FAT32 پشتیبانی می شود اما چندان توصیه نمی گردد، چرا که نسبت به سیستم فایل NTFS از درجه امنیت کمتری برخوردار است.

 

2.       SQL Server Setup ، نصب ها را بر روی درایوهای read-only، mappedو فشرده ، بلاک خواهد کرد.

 

3.     نصب SQL Server 2016 ، در صورت راه اندازی و نصب از طریق Terminal Services Client، با شکست روبرو خواهد شد.

 

4.     برای نصب SQL Server Management Studio ، میبایست نصب  .NET 4.6 را به عنوان پیش نیاز در نظر داشت.زمانی که  SQL Server Management Studiois به عنوان گزینه نصب انتخاب میگردد ، .NET 4.6 به طور خودکار نصب  می شود.

 

5.     SQL Server Setup قطعات نرم افزاری مورد نیاز محصول را که در ذیل به آن ها اشاره شده است را نصب می نماید:

SQL Server Native Client

SQL Server Setup support files

 

منبع خبر : عصرآراد
تعداد بازدید : 1689