Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

اخبار عصرآراد،اخبار فناوری،پیشنهادات ویژه،مقالات سایت،مقاله،اخبار

آموزش مایکروسافت

آموزش شبکه

آموزش vmware

vmware آموزش

عصر آراد > تازه ها > اخبار فناوری
1396/01/27

با بزرگترین حفره امنیتی شناخته شده سال ۲۰۱۷ آشنا شوید


گویا بحث امنیت سایبری هیچگاه بدون ضعف نخواهد بود،همیشه اخباری در مورد افشا شدن اطلاعات مهم و شخصی کاربران و یا حمله های سایبری وجود دارند.

1395/02/20

بیدارباش جدید مایکروسافت با چالش‌های فیزیکی - Mimicker Alarm


تا به حال اپلیکیشن‌های مختلفی در ارتباط با ساعت‌های بیدارباش عرضه شده اند، اما کمتر برنامه ای بوده است که از انعطاف کافی برخوردار بوده و به یک ابتکار دست زده باشد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از عجیب ترین و البته بهترین برنامه ها در این زمینه، آشنا کنیم که توسعه دهنده آن کمپانی بزرگ مایکروسافت است.

1394/11/18

نسخه Full Version ویندوز 10


اسناد جدیدی منتشر شدن که نشان میدن مایکروسافت در حال کار روی نسخه Full Version از ویندوز 10 با پشتیبانی از Win32 برای اجرا روی چیپ های ARM هست

1394/10/25

احتمال افزایش حمله به شبکه دانشگاه‌ها در سال 2016


دانشگاه‌ها محلی برای تجمیع اندوخته بزرگی از اطلاعات با مالکیت معنوی با ارزش است، و از این رو دانشگاه‌های تحقیقاتی، یکی از نخستین اهداف هکرها به شمار می‌رود.

 اینگونه حملات در سال‌های 2014 و 2015 به کرات روی داده است، و انتظار نداریم که در سال 2016 کاهش یابد. به عنوان مثال، در دسامبر گذشته،‌ انگلستان شاهد حمله بزرگی به مراکز دانشگاهی بود که در آن شمار فراوانی از دانشگاه‌های متصل به هم، مورد هجوم سایبری قرار گرفتند. 

 

1394/10/24

افزایش هوش


بازدید از این 8 سایت هوش‌تان را افزایش می‌دهد.

 

اینترنت یکی از بهترین منابع برای هوشمندی بیشتر و آماده کردن خود برای رسیدن به موفقیت است. البته اگر شما واقعا تصمیم داشته باشید تا عمیق بکاوید و زمان خود را صرف جستجو در سایت‌های مناسب کنید. اگر به‌دنبال رسیدن به این هدف هستید حتما سری به سایت‌ها زیر بزنید.

1394/10/16

افزایش سرعت Wifi


جهت افزایش سرعت Wifi این 6 مورد را مطالعه بفرمایید

1394/10/15

بررسی EMC VMAX3


امسال، تمامی توجهات در دنیای سامانه های ذخیره سازی ( Storage) ، معطوف به تکنولوژی درخشان All-Flash Arrays و یا AFAs بود. این سامانه ها بسیار سریع هستند، به سادگی مدیریت می شوند و به خوبی بسط پذیرند و .. . اما آنها ابزاری مناسب، برای تمامی مشکلات نیستند، هر چند که شرکت های سازنده این محصولات، سعی می نماید به گونه ای دیگر به شما وانمود نمایند. به عنوان یک دلیل خوب، درصد بسیار زیادی از دنیا هنوز از Enterprise-Class Storage Arrays ( مبتنی بر دیسکهای مکانیکی ) استفاده می نمایند. این سامانه ها، پایداری و قابل اطمینان بودن خود را در طی سالها به اثبات رسانده اند و می توانند سرویس قویتری نسبت به دیگر Platform ها ارائه نمایند. مشکل اینگونه سامانه ها عموما هزینه های سنگین و مدیریت پیچیده، آنهاست.

1394/10/09

نکاتی درمورد هارد اکسترنال


یکی از مهم ترین لوازم جانبی که لازمه ی همه ماست ، هارداکسترنال نام دارد . خیلی ها بدون توجه به شرایط و نکات ریز ، با روش های رایج اشتباه از هارد خود نگهداری میکنند ! که در آینده ای نزدیک با سوختن هارد مواجه میشن .

1394/05/28

نگاهی بر Exchange Server 2016


Microsoft Exchange Server 2016 مجموعه جدیدی از فناوری ها، ویژگی ها و سرویس ها را به Exchange Server ارائه می دهد.هدف از آن پشتیبانی از افراد و سازمان ها میباشد، در حالی عادات کاری آن ها از یک تمرکز ارتباطاتی به یک تمرکز تعاملی و همکاری تکامل می یابد.در همین زمان نیز، Exchange 2016 شما را در کاهش هزینه های کلی مالکیت، زمانی که Exchange 2016 را به صورت on-premise پیاده سازی می کنید، و یا هنگامی که صندوق پستی (mailbox) خود را در cloud قرار می دهید، کمک می نماید.

1394/05/26

پیش نمایش جدید SQL Server 2016


SQL Server 2016 Community Technology Preview 2.2 اینجاست ! این بزرگترین جهش رو به رو جلو در تاریخ پلتفرم داده مایکروسافت با تراکنش ها و queries سریعتر، بینش عمیق  تر بر روی دستگاه ، تجزیه و تحلیل پیشرفته، تکنولوژی امنیتی جدید و سناریوهای جدید hybrid cloud میباشد.

صفحه از 10