Instagram آموزش شبکه مایکروسافت سیسکو مایکروسافت سیسکو vmware ccna آموزش microsoft
linkedin شبکه سیسکو لینوکس آموزش

اخبار عصرآراد،اخبار فناوری،پیشنهادات ویژه،مقالات سایت،مقاله،اخبار

آموزش مایکروسافت

آموزش شبکه

آموزش vmware

vmware آموزش

عصر آراد > تازه ها > اخبار فناوری
1396/03/09

PES 2018 رسما معرفی شد


چندی پیش پس از انتشار اولین شایعات، کمپانی کونامی فورا دست به کار شد و به صورت رسمی از بازی مورد انتظار PES 2018 رونمایی کرد. خوشبختانه سازندگان در کنار این رونمایی،  تاریخ انتشار بازی را نیز مشخص کردند. به علاوه، کونامی اولین جزئیات، اطلاعات و تصاویر اندکی از این عنوان ویدیویی جدید به اشتراک گذاشت

1396/03/07

ابزار حذف باج افزار WannaCry برای ویندوز ۷ و XP منتشر شد


محققان امنیت سایبری موفق به ساخت ابزار هایی شدند که می تواند باج افزار WannaCry را در ویندوز ۷ و XP از بین برده و فایل ها را به صورت رایگان رمز گشایی کند.

 

1396/02/24

جهان در شوک حملات گسترده هکرها فرو رفت


1396/01/27

با بزرگترین حفره امنیتی شناخته شده سال ۲۰۱۷ آشنا شوید


گویا بحث امنیت سایبری هیچگاه بدون ضعف نخواهد بود،همیشه اخباری در مورد افشا شدن اطلاعات مهم و شخصی کاربران و یا حمله های سایبری وجود دارند.

1395/02/20

بیدارباش جدید مایکروسافت با چالش‌های فیزیکی - Mimicker Alarm


تا به حال اپلیکیشن‌های مختلفی در ارتباط با ساعت‌های بیدارباش عرضه شده اند، اما کمتر برنامه ای بوده است که از انعطاف کافی برخوردار بوده و به یک ابتکار دست زده باشد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از عجیب ترین و البته بهترین برنامه ها در این زمینه، آشنا کنیم که توسعه دهنده آن کمپانی بزرگ مایکروسافت است.

1394/11/18

نسخه Full Version ویندوز 10


اسناد جدیدی منتشر شدن که نشان میدن مایکروسافت در حال کار روی نسخه Full Version از ویندوز 10 با پشتیبانی از Win32 برای اجرا روی چیپ های ARM هست

1394/10/25

احتمال افزایش حمله به شبکه دانشگاه‌ها در سال 2016


دانشگاه‌ها محلی برای تجمیع اندوخته بزرگی از اطلاعات با مالکیت معنوی با ارزش است، و از این رو دانشگاه‌های تحقیقاتی، یکی از نخستین اهداف هکرها به شمار می‌رود.

 اینگونه حملات در سال‌های 2014 و 2015 به کرات روی داده است، و انتظار نداریم که در سال 2016 کاهش یابد. به عنوان مثال، در دسامبر گذشته،‌ انگلستان شاهد حمله بزرگی به مراکز دانشگاهی بود که در آن شمار فراوانی از دانشگاه‌های متصل به هم، مورد هجوم سایبری قرار گرفتند. 

 

1394/10/24

افزایش هوش


بازدید از این 8 سایت هوش‌تان را افزایش می‌دهد.

 

اینترنت یکی از بهترین منابع برای هوشمندی بیشتر و آماده کردن خود برای رسیدن به موفقیت است. البته اگر شما واقعا تصمیم داشته باشید تا عمیق بکاوید و زمان خود را صرف جستجو در سایت‌های مناسب کنید. اگر به‌دنبال رسیدن به این هدف هستید حتما سری به سایت‌ها زیر بزنید.

1394/10/16

افزایش سرعت Wifi


جهت افزایش سرعت Wifi این 6 مورد را مطالعه بفرمایید

1394/10/15

بررسی EMC VMAX3


امسال، تمامی توجهات در دنیای سامانه های ذخیره سازی ( Storage) ، معطوف به تکنولوژی درخشان All-Flash Arrays و یا AFAs بود. این سامانه ها بسیار سریع هستند، به سادگی مدیریت می شوند و به خوبی بسط پذیرند و .. . اما آنها ابزاری مناسب، برای تمامی مشکلات نیستند، هر چند که شرکت های سازنده این محصولات، سعی می نماید به گونه ای دیگر به شما وانمود نمایند. به عنوان یک دلیل خوب، درصد بسیار زیادی از دنیا هنوز از Enterprise-Class Storage Arrays ( مبتنی بر دیسکهای مکانیکی ) استفاده می نمایند. این سامانه ها، پایداری و قابل اطمینان بودن خود را در طی سالها به اثبات رسانده اند و می توانند سرویس قویتری نسبت به دیگر Platform ها ارائه نمایند. مشکل اینگونه سامانه ها عموما هزینه های سنگین و مدیریت پیچیده، آنهاست.

صفحه از 10